تیارا

تیارا

مشخصات فنی

تصاویر

خودروی تیارا

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به خودروهای شاسی بلند غیر آفرودی علاقه دارید، ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم و آن هم تیارا است. بسیاری از افرادی که در صنعت خرید و فروش خودرو فعالیت دارند، به خوبی می دانند که مکث موتور یکی از شرکت هایی است که به عبارتی آن را به عنوان عرضه کننده خودروهای آسیایی می شناسند. مکث موتور این بار یک خودروی شیک و 7 نفره را ارائه کرده تا بتواند توجه همگان را به خود جلب کند.

تیارا مکث موتور را در سرزمین اصلی خود یعنی چین به نام X5 می شناسند. با توجه به اینکه تیارا یک خودروی 7 نفره و کاملا بزرگ و جادار است، می توان گفت یک کراس‌اوور کاملا خانوادگی به شمار می رود. با توجه به امکانات متعدد این خودرو و ایمنی خاص آن، می توان گفت تیارا یک خوروی موفق است. ظاهر زیبا و خاص این خودرو یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن آن است.

ظاهر زیبا و جادار بودن این خودرو و همچنین دیگر امکانات آن مانند مصرف سوخت مناسب، کیفیت قابل قبول متریال های به کار رفته آن موجب شده تا تیارا بتواند به رقابت با دیگر خودروهای هم سطح بپردازد. البته باید بدانید این خودرو از نظر توانایی حرکت در یک سطح معمولی قرار دارد.

با دیدن نمای داخلی این خودرو به خوبی می توانید ظرافت و زیبایی در ساخت آن را تشخیص دهید. در کابین داخلی این خودرو شما شاهد مدرنیته و سنت هستید. این بدان معناست که دریچه های تهویه هوای این خودرو طراحی ساده ای داشته و برخی از کلیدها و همچنین دنده آن به خودروهای قدیمی شبیه است.

با این وجود با دیدن نمایشگرهای بزرگ مرکزی، ترمز دستی برقی و همچنین نشانگرهای تمام دیجیتال آن می توانید مطمئن شوید که برای تولید این خودرو از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است.

نمای بیرونی
نمای بیرونی
نمای بیرونی

نمای درونی

نمای درونی تیارا

نمای درونی تیارا

نمای درونی تیارا

نمای درونی تیارا

 افشار موتور

درباره افشار موتور

گروه خودرویی افشاری کیا (افشار موتور) با سالها سابقه درخشان در عرضه و خدمات پس از فروش محصولات گروه کیا، هیوندای ، فردا موتورزو مکث موتور، یکی از گروه های خودرویی معتبر کشور محسوب می شود.

کلیه حقوق برای گروه خودرویی افشاری کیا (افشار موتور) محفوظ است. طراحی سایت توسط پایدار سامانه